środa, 3 czerwca 2015

"Czerwiec daje dni gorące, kosa brzęczy już na łące." [30 zapowiedzi]

Dzisiaj klasycznie przyszedł czas na zapowiedzi i udało mi się ograniczyć je do trzydziestu pozycji. Niestety jak się okazało zapomniałam m.in. o "Ruina i rewolta" Bardugo,, ale cóż. W podsumowaniu tez znajdziecie coś, co przybliży Wam czerwiec na blogu ;)

"Toxic" jest powieścią, która świetnie się zapowiada jak na New Adult, ale zobaczymy, jak wypadnie w porównaniu do pierwszej części. To co mnie tutaj jednak najbardziej intryguje to "Wypowiedz jej imię" (już można się domyślać o kim mowa) i "Delirium opowiadania", jako, że od dawna nie miałam styczności z tą autorką. 


Z tego zostawienia najbardziej zaintrygowała mnie chyba "Nazywam się Charlotte Simmons" (choć historia bardziej pasuje mi do komedii filmowej, niż do książki) i "Kochając Pana Danielsa", która niesie za sobą jakąś tajemnicę i mam dziwne wrażenie, że ta historia nie jest niewinna...

"Zakręceni" mogą być przepełnieni śmiechem,  "Czas miłości i czekolady" przyciąga okładką i tytułem, ale ja na pewno po nią nie sięgnę, bo nie czytałam poprzednich tomów. Za "Sny bogów i potworów" należą się fanom gratulacje! Dzięki Waszym petycjom i walce w końcu zostanie wdana. A sama jestem zainteresowana "Norą", ponieważ czytałam pierwszy tom i mimo, że go praktycznie nie pamiętam, z chęcią zapoznam się z kontynuacją.

Kolejna część bestsellerowej "Obcej", kolejna książka mistrza horroru, Stephena Kinga.... u to by było w sumie na tyle. "7 razy dziś" powróciło w nowej oprawie, a mnie powolutku coraz bardziej interesuje "Córka zjadaczki grzechów". Co z tego wyniknie? Pożyjemy zobaczymy, ale mój portwel wywalczył sobie silną pozycję i poszedł zimować ;)

 A tutaj interesuje mnie jedynie "Wyzwolona", ostatni tom "Domu Nocy", czyli w sumie dowiemy się, czy autorki miały jednak jakiś pomysł, czy finał też będzie przeciągnięty i kiepski... Dlatego właśnie nie powinno się przedłużać sukcesu dla pieniędzy :/ No i "Przebudzenie labiryntu", czyli w moim odczuciu kopiowanie "Więźnia labiryntu". Może będzie inaczej, ale tak właśnie zapowiada się książka na teraz. Więcej nie wymienię, bo tylko się zdołuję...

~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~*~~~

Z cyklu "Zapowiedzi blogowe" w tym miesiącu być może ukaże się więcej recenzji, w planach mam takie tytuły jak m.in. "Następczyni", "Dziewczyna z porcelany", "Bez końca", "Przecież wiesz", czy "Między życiem, a życiem". Pojawi się też pierwszy unboxing na kanale, nie wykluczam też "Book Talku" o "The truth about Alice", czy tagu do którego zostałam nominowana. Co jeszcze przyniesie czas... zobaczymy! :)

12 komentarzy:

 1. Na szczęście w czerwcu jest wiele wolnego, można przeczytać choć połowę z zaproponowanych przez ciebie książek.

  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle wspaniałych książek! :D
  love-ksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. W czerwcu naprawdę pojawią się wspaniałe książki, już nie mogę się doczekać.
  http://in-my-different-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. W czerwcu jest naprawdę dużo zapowiedzi.
  Czekam na ,,Ruinę i rewoltę". Mam nadzieję, że nie przesunął premiery :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponad połowę z tych książek chciałabym przeczytać ;D Ale najbardziej czekam na "Delirium. Opowiadania" ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest tak dużo cudownych książek w czerwcu, że sama nawet nie wiem, za co najpierw się zabiorę. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kilka książek już przykuło moją uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Stanowczo za dużo tych premier.. wybór jest taki ciężki, a portfel za lekki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. znalezione nie kradzione :D a byłam przekonana, że wyjdzie jesienią....choć pierwszą książkę z cyklu Kinga, Pan Mercedes, przeczytałam i kończyłam z nadzieją, że kolejna powieść dotyczyłaby raczej psychopaty wokół którego kręciła się akcjia, niż z samym detektywem za którym nie przepadam, a to wlaśnie bradziej na nim ma się skupiać książka, to chętnie bym sięgnęła.....zresztą jak po kilka innych książek z czerwcowych premier :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przeczytałabym: ''Córkę zjadaczki grzechów'' i ''7 razdy dziś'' ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje przyszłe zakupy znajdują się w pierwszych trzech Twoich zestawieniach w ilości 5: Delirium, opowiadania; Niezłomni, Toxic, Przypadki Callie i Caydena, oraz Sny bogów i potworów

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie to w tym miesiącu wygrywa GW Foksal - tyle dobrego wydadzą! :)

  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea