O MNIE

Pasja

Każdy ma jakąś pasje, coś co kocha robić. W moim przypadku jest to nałogowe czytanie książek. Każdą wolną chwilkę chętnie spędzam nad lekturą coraz to nowszych tytułów. Każda z nich opowiada swoją historię, kryje pewną tajemnicę. To praca wielu osób i przemyślenia nad którymi spędzono sporo czasu. Książki dają poczucie, że można wszystko. Pobudzają naszą wyobraźnię, ciekawość i sprawiają, że chcemy sięgnąć nieba.


O mnie

Mam 20 lat i jestem studentką Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Kryptologia i Cyberbezpieczeństwo, lecz mimo zamiłowania do współczesnych technologii, kocham również czytać książki beletrystyczne. Nieważne, czy w moje ręce wpadnie science fiction, fantasy, dystopia, czy new adult. Uwielbiam poznawać nowe historie i się w nich zaczytywać. "Książki Widziane Oczami Patiopei" prowadzę już od 6 lat. Jestem optymistką, w każdej sytuacji staram się znaleźć drugie dno i pozytywną stronę.

W maju możecie spotkać mnie na Warszawskich Targach Książki, a w październiku jeżeli tylko mogę wyjeżdżam an Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. W lipcu natomiast spędzam czas na "A może nad morze? Z książką" w towarzystwie cudownych osób, przemiłych blogerów i interesujących pisarzy. Wieczory poświęcam zaczytywaniu się w niesamowitych historiach i nauce nowych rzeczy.

W blogowaniu miałam dłuższą przerwę, ale teraz wracam ze zdwojoną siłą. Będę pisać o tym, co mnie porusza i co smuci, będę opowiadać o historiach, które pokochałam i które znienawidziłam, a także o tych, po które nie warto sięgać.


Posty - sama prawda

Piszę szczerze - to co myślę. Nie oszukuję w swojej ocenie i mówię prosto z mostu. Nie lubię pisać o książkach źle, ale jeżeli moim zdaniem dany tytuł nic nie wnosi i jest słaby, to tak to przedstawię. Staram się znaleźć w książce zarówno dobre, jak i złe strony. Chcę odkryć przed Wami najistotniejsze elementy powieści, tak aby nie opowiedzieć zbyt wiele z fabuły (#nospoilers), ale żeby ułatwić Wam wybór między kilkoma tytułami. Może poznacie jakiś nowy, który Was zainteresuje?


Kontakt

Jestem na wielu portalach literackich. Po moim nicku (Patiopea) możecie mnie znaleźć między innymi na goodreads.com, czy lublimyczytac.pl.

Ale jeżeli chcielibyście się skontaktować, popisać o tych samych książkach, o coś zapytać, czy też po prostu pogadać, możecie pisać, bardzo chętnie odpowiem na Wasze pytania, sugestie, wiadomości.
E-mail: Patiopea@interia.pl 
Instagram: Patiopea.
1 komentarz:

  1. Ja również Cię nominowałam :) Świetny blog kochana, oby tak dalej. Bardzo mnie ucieszyło, że nadal piszesz. Jestem nową czytelniczką. Zupełnie przypadkiem się tu znalazłam, a blog naprawdę fantastyczny. Na tyle blogów trafiałam, to już wszyscy skończyli z pisaniem, a tutaj, tutaj jesteś cały czas! :) Cały czas (w sensie metafora :D). Sama prowadziłam wiele blogów, naprawdę, ale sama z tym skończyłam, bo albo nie miałam czasu, albo pomysłu. Aczkolwiek, blog śliczny, naprawdę. Taki precyzyjny i estetyczny. Bardzo mi się podoba. Informuję ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam, Malwina.

    OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea