piątek, 24 października 2014

Targi Książki w Krakowie - Dzień 2-gi

Dzień zaczął się przerażający. Zaspałam, a dodatkowo zapomniałam komórki, co oznacza, że było stresująco. Na Targach spotkałam się z koleżanką, Wiktorią i przez kilka godzin chodziłyśmy w tę i wewtę po hali. Dzień umiliło mi spotkanie z Moniką Kowaleczko-Szumowską (autorką "Galop'44") z którą wybrałyśmy się na kawę.Miłym zaskoczeniem było dla mnie spotkanie Jane Rachel. Zresztą wyszło na to, że obie się siebie nie spodziewałyśmy. Można powiedzieć, że przez kilka godzić się włuczyłam oglądając stoistka, robiąc zdjęcia i ciesząc się pobytem na targach. Następnie w końcu trafiłam na Nikolę ("Bucherwelt") i Julię ("MoreJulie"). Tak więc resztę czasu do zamknięcia spędziłyśmy razem.Miło było mi Was poznać dziewczyny i nie moge się również doczekać jutrzejszego spotkania z Wami i ciekawa jestem, kogo jutro jeszcze poznam ;)
Nie wiem, jak to będzie z jutrzejszą relacją, ale na pewno zrobię w niedzielę, albo poniedziałek, całkowite podsumowanie wyjazdu!
See you! :)


10 komentarzy:

 1. Marzę o Targach Książek gdziekolwiek... może kiedyś się wybiorę :)

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. To już jutro! Jutro po raz pierwszy zawitam na Targi! Och, jak chyba nie zasnę w nocy ;D

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiesz, jak bardzo Ci zazdroszczę! Gratka dla wszystkich moli książkowych, a mnie ominie spotkanie z panem Rafałem Kosikiem...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczynam już dziś oszczędzać na przyszłoroczne targi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie się obkupisz! Żałuję, że te targi tak daleko:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chciałabym się tam znaleźć! Wielka szkoda że to tak daleko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem na Targach od czwartku i dzisiaj też się wybieram :D

  OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea