czwartek, 30 stycznia 2014

Głosowanie? Już jest! Kolejny etap "Blog Roku 2013" rozpoczęty!

Jak zapewne domyśleliście się po temacie posta, dzisiaj zaczęło się głosowanie "Blog Roku 2013"! Mam w związku z tym całą masę uczuć. Zaczynając od tego, że nie mogłam się doczekać, ale także odczuwałam strach i niedowierzanie, że ostatni rok minął tak szybko, to jeszcze strasznie boję się wyników! Dopiero co zgłaszam się do poprzedniej edycji konkursu, a tu już kolejny roczek i kolejna szansa na spełnienie się mojego marzenia.

Jeżeli uważacie, że zasługuję, aby znaleźć się w półfinale to będę wdzięczna za każdy głos. Może Wam się wydawać: "co może zdziałać mój pojedynczy głosik?". Bardzo wiele! Dla mnie nawet jeżeli nie przejdę dalej, znaczy on naprawdę wiele. Każdy głos to wiadomość, że czytacie i że to co tutaj znajdujecie się Wam spodobało!
A gdy takich głosów jest dwa, to znaczą jeszcze więcej. Bez jednego głosu, nie będzie drugiego. Bez tych dwóch nigdy nie pojawi się trzeci. Pamiętajcie, że zawsze liczy się Wasz głos i to właśnie wy decydujecie, kto dostanie się dalej. To Wasze zdanie da wielu szansę, a innym ją odbierze. Pamiętajcie, że bez Was nie byłoby zwycięzców!


Jak zagłosować? 

Głosowanie odbywa się poprzez SMS-y. Ale... to nie są zwykłe wiadomości tekstowe. Ich pozytywnym aspektem jest to, że w tym roku pieniądze zostaną przekazane na Łódzką fundację "Gajusz", która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych. Koszt takiego SMS-a to 1,23 zł. To mało, a tyle może dać.

Jeżeli chcecie zagłosować na "Książki Widziane Oczami Patiopei" 

należy wysłać SMS na numer 7122 w treści wpisując G00148 
( 0 - oznacza cyfrę zero)
Pamiętajcie, że z jednego numeru telefonu liczy się tylko jeden głos.  Dlatego, jeżeli chcecie wspomóc fundacje polecałabym zagłosować także w innych kategoriach tematycznych (mój blog jest w kategorii "Kultura i Popkultura"). Sama postaram się niedługo znaleźć czas i przejrzeć blogi zgłoszone do konkursu i oczywiście sama też zagłosuję na swoich faworytów :)10 komentarzy:

 1. głosujecie na blok "Książki widziane oczami Patiopei", prawie nic to nie kosztuje, a koszt jest przeznaczony dla naprawdę potrzebujących dzieci :) pomóżmy im i Patiopei spełnic marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już w ubiegłym roku zwróciłam uwagę na pisane przez Cb recenzje:) Ja też biorę udział w konkursie Blog Roku. Zapraszam do siebie , może Ci się spodoba mój blog...

  OdpowiedzUsuń
 3. Oddałam na Ciebie głos! Życzę powodzenia. Niech wygrywają najlepsi! Patiopea, wierzę w Cb! Mam prośbę: Zachęcaj znajomych do głosowania na Psiego Anioła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na pewno zagłosuję, często czytam twojego bloga ^.^

  OdpowiedzUsuń
 5. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie:) Pozdrawiam cieplutko, Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero Cię znalazłam, a od razu wiedziałam, że musisz mieć mój głos ;) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, naprawdę bardzo miło i dziękuję za głos :*

   Usuń
 7. Niesamowicie piszesz! :D
  Mam nadzieję, że wygrasz :D

  OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea