sobota, 27 kwietnia 2013

CKZ: Ciekawe Kinowe Zapowiedzi #1

Posty "CKZ: Ciekawe Kinowe Zapowiedzi" mają za zadanie przedstawienia ciekawszych filmów, które niedawno pojawiły się w kinach, czy też mają się ukazać dopiero w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Mam nadzieję, że pomysł ten przypadnie Wam do gustu i piszcie co o tym sądzicie :)

Pierwszym z filmów, na które w ostatnim czasie czekam, jest "Iron Man 3". Poprzednie dwie części bardzo mi się spodobały i nie można filmom zarzucić, że brakowało w nich akcji.

Co o "Iron Man 3" można znaleźć w internecie:
W filmie Iron Man 3 Marvela, Tony Stark/Iron Man staje do walki z przeciwnikiem, którego wpływy zdają się nie mieć granic. Gdy cały świat Starka wali się w wyniku działań jego wrogów, rozpoczyna on przerażającą misję w poszukiwaniu sprawiedliwości. Stanie się ona również wielkim sprawdzianem jego charakteru. Przyparty do muru Stark, polegając na swoim geniuszu i instynkcie, musi o własnych siłach walczyć o przetrwanie i chronić najbliższych.

Po obejrzeniu zwiastuna trzymam kciuki i liczę na to, że film przyćmi poprzednie części. Już sam plakat mówi wiele, tak więc ... do zobaczenia w kinie.
Premiera: 10 maja 2013 roku. "Niepamięć" o tym filmie chyba trudno nie usłyszeć w telewizji, cały czas pojawiają się jego reklamy. Poza tym można już go obejrzeć w kinach. W skład obsady wchodzą między innymi Morgan Freeman i Tom Cruise, fabuła też zapowiada się intrygująco, więc być może i ja pójdę na to do kina? :)

Co Internet mówi o fabule:
Jest rok 2077: Jack Harper stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Jego misja, polegająca na zabezpieczaniu niezbędnych surowców pozostałych po dekadach wojen z obcymi, dobiega końca. Za dwa tygodnie dołączy do grupy ocalałych, przebywających w kolonii na Księżycu, z dala od zniszczonego wojną świata. Życie, patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów, Jacka całkowicie zmienia się, gdy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą. Pojawienie się kobiety pociąga za sobą łańcuch zdarzeń, które zmuszają Jacka do poddania w wątpliwość wszystkiego, w co do tej pory wierzył.
Premiera: 19 kwietnia 2013 roku
Ostatnim filmem, o którym usłyszałam dopiero niedawno, jest "Spring Breakers". Za granicą chyba więcej można usłyszeć o tym filmie, bo trafiłam na niego tak naprawdę przez przypadek, a wydaje mi się, że może być ciekawy. Poza tym sama obsada jest mniej czy więcej znana, przynajmniej część osób zna Ashley Benson, która gra w serialu "Pretty Little Liars" jedna z głównych bohaterek, Seleny Gomez i Vanessy Hudgens, chyba także nie trzeba przedstawiać. Niemniej jest to jeden z filmów, które mogą okazać się czymś lepszym, lub kiepskim.

O filmie:
Wyobraź sobie tydzień, w którym nie obowiązują żadne zasady. Gdy bez hamulców możesz w końcu robić wszystko, co pragniesz. Tydzień, podczas którego złamiesz istniejące reguły, nie przejmując się zupełnie konsekwencjami. "Spring Breakers" to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty.
Premiera: 5 kwietnia 
Tak naprawdę wszystkie trzy filmy mogą być ciekawe, ale chyba najbardziej nie mogę się doczekać, kiedy obejrzę "Spring Breakers" oraz "Iron Man 3". A Wy? Czekacie na któryś z tych tytułów, czy może jednak na coś innego?

9 komentarzy:

 1. Mam ochotę jedynie na "Spring Breakers". ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to nic mnie nie itneresowało, ale czytając to co napisałaś to zdecydoawnie "Niepmięć" jest moim faworytem. Za to "Spring Brakers" kompletnie mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory interesował mnie tylko "Iron Man 3", uwielbiam wszystkie filmy z Robertem Downey Juniorem! Ale zarówno "Spring Breakers" jak i "Niepamięć" też wydają się ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę obejrzeć Iron Mana 3!!! Koniecznie! Mam też ochotę na Spring Breakers, może w końcu wybiorę się do kina :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na "Spring..." z chęcią pójdę :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Iron Man to pozycja obowiązkowa, a Spring breakers mam w planie, jednak po kilku negatywnych recenzjach mój entuzjazm ostygł :/

  OdpowiedzUsuń
 7. O "Iron Man 3" słyszałam i pewnie obejrzę. Ze Spring Breakers spotykam ise pierwszy raz, ze uwielbiam Ashley Benson, więc pewnie tez obejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oglądałam "Springs Breakers" na początku byłam lekko zawiedziona, ale film po pewnym czasie się rozkręcił i spodobał mi się :) Jak dla mnie w filmie mogłoby być więcej akcji, a mniej nagości :/

  OdpowiedzUsuń
 9. IIIIRON MAAAAN!!!!! Tak bardzo chce iść na ten film.So impatient:)

  OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea