czwartek, 31 stycznia 2013

Podziękowania

Moi Drodzy!
Dziękuję Wam bardzo za głosy, które słaliście na mojego blog w konkursie "Blog Roku 2012" w kategorii TEEN. Dzięki wszystkim, którzy wysłali na mnie SMS-y podczas trwania drugiego etapu, zajęłam drugie miejsce i przeszłam do finałów.

Kiedy zaczęłam prowadzić tego bloga, nawet nie przypuszczałam, że będzie tak popularny wśród osób kochających książki. Nie sądziłam, że ktoś będzie czytał moje posty. Jutro mija rok od tego czasu. Dlatego dziękuję Wam wszystkim, że tu jesteście, odwiedzacie tego bloga, czytacie, komentujecie. To naprawdę wiele dla mnie znaczy i z każdym dniem, kiedy patrzę na wiadomości od niektórych z Was, kiedy pojawia się jeden nowy obserwator, czy też polubienie na Facebook-u, wywołuje to uśmiech na mojej twarzy. Pamiętajcie, że ten blog istnieje dzięki Wam i mój sukces jest Waszym sukcesem. Pamiętajcie, to jeszcze nie koniec, przed nami finały.

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą, będę nadal pisać, jeszcze przez długi, długi czas, a także nie zawiodę Was i będę recenzować coraz więcej i lepiej. Pamiętajcie, czy wygram, czy nie, ważne jest to, że blogi ludzi kochających książki też mogą być interesujące i zyskać duże poparcie.

Jeszcze raz BARDZO wszystkim dziękuję! :)


PS. Już niedługo pojawi się recenzja książki Jennifer A. Nielsen pt. "Fałszywy Książę", serdecznie zapraszam. 

13 komentarzy:

 1. Gratuluję! :) Życzę kolejnych sukcesów i czerpania z prowadzenia bloga samych przyjemności ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! ;) Jak najbardziej zasłużyłaś na ten finał ;P ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! I oczywiście trzymam kciuki za wstąpienie do finałowej trójki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję dostania się do pierwszej 10 w głosowaniu na Blog Roku :)
  Pozdrawiam,
  R-ka z Psiej Rady

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej. Gratuluję :) Ja z konkursu odpadłam, ale trudno.
  Widzę, że kochasz czytać. Ja przez 13 lat szczerze nienawidziłam książek. To się zmieniło kiedy koleżanka opowiedziała mi o Zmierzchu. Zakochała się w tej sadze. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie życia bez książek. :)
  Super blog, genialne notki i życzę Ci powodzenia w konkursie :)
  Oczywiście zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea