"O MNIE"

Pasja

Każdy ma jakąś pasje, kocha coś robić. W moim przypadku jest to nałogowe czytanie książek. Kiedy tylko mam wolną chwilkę chętnie spędzam ją nad lekturą. Dla mnie książki mają własne życie. Każda z nich opowiada swoją historię, tajemnicę. To praca wielu osób i przemyślenia nad którymi spędzono sporo czasu. Książki dają poczucie, że można wszystko. Są niezwykłe i nic nie może ich przebić. Bo tak naprawdę, tylko one są w stanie przenieść nas w te wszystkie niezwykłe światy i obudzić naszą wyobraźnię.


O mnie

Mam 18 lat i jestem uczennicą trzeciej klas liceum, a co za tym idzie, niedługo będzie mnie czekać matura. "Książki Widziane Oczami Patiopei" prowadzę już od czterech lat. Staram się cieszyć z każdego dnia i nie pozwolić smutkowi wedrzeć się w moje życie. Jestem optymistką i mogą to potwierdzić moi znajomi. W każdej sytuacji staram się znaleźć drugie dno i pozytywną stronę. Kocham bloga i książki. Są nieodzowną częścią mojego życia, którą starannie pielęgnuję.

Muzyka, taniec i mangi to tylko kilka z rzeczy, które lubię. Jestem fanką Avril Lavigne, Ellie Goulding, One Republic i wielu innych artystów. Słucham różnych gatunków muzycznych zaczynając od rocka, przez jazz, country, pop i reggae. Zdarza mi się słuchać praktycznie wszystkiego!


Posty - sama prawda

A co do postów: piszę szczerze - to co myślę. Nie oszukuję w swojej ocenie i mówię wszystko prosto z mostu. Nie lubię pisać o książkach źle, ale jeżeli moim zdaniem dany tytuł nic nie wnosi i jest słaby, to tak napiszę. Staram się znaleźć w książce zarówno dobre, jak i złe strony. Chcę odkryć przed Wami najistotniejsze elementy powieści, tak aby nie opowiedzieć zbyt wiele z fabuły, ale żeby ułatwić Wam wybór między kilkoma tytułami. A może poznacie jakiś nowy, który Was zainteresuje?


Początki

Blog powstał tak naprawdę przez przypadek. Chcąc wyrazić zachwyt nad książką, którą przeczytałam, napisałam swoją pierwszą recenzję, a potem ... zanim się zorientowałam miałam już gotowego bloga i pierwsze kilka wpisów. Teraz bardzo się cieszę, że piszę. Robię to z wielu powodów. Mam nadzieję, że może moje recenzje pomogą się Wam zdecydować na jakąś lekturę. A może znajdziecie coś dla siebie z czym do tej pory się nie spotkaliście? Może dowiecie się czegoś nowego? Piszę to także dla siebie. Pisanie pozwala mi oczyścić umysł i odprężyć się. Czasami jak widzę komentarze, które zostawiacie jestem miło wzruszona :) Mam wtedy poczucie, że robię coś wartościowego i nie ma od tego nic cenniejszego.
Prowadzenie bloga wiele mnie nauczyło. Poznałam niezwykłych ludzi, wiele się dowiedziałam. To dzięki Wam nadal piszę. Cieszy mnie każdy Was komentarz i odwiedziny. Dziękuję <3


Kontakt

Jestem na wielu portalach literackich. Po moim nicku możecie mnie znaleźć między innymi na lublimyczytac.pl; nakanapie.pl; czy też webook.pl;

Ale jeżeli chcielibyśce się skontaktować, popisać o tych samych książkach, o coś zapytać, czy też po prostu pogadać, możecie pisać, bardzo chętnie odpowiem na Wasze pytania, sugestie, wiadomości.
E-mail: Patiopea@interia.pl 
GG: 32236623.
2 komentarze:

  1. Nominowałam Cię do Liebster Award. Więcej informacji pod adresem:http://zakurzone-stronice.blogspot.com/2014/09/liebster-award-1.html Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również Cię nominowałam :) Świetny blog kochana, oby tak dalej. Bardzo mnie ucieszyło, że nadal piszesz. Jestem nową czytelniczką. Zupełnie przypadkiem się tu znalazłam, a blog naprawdę fantastyczny. Na tyle blogów trafiałam, to już wszyscy skończyli z pisaniem, a tutaj, tutaj jesteś cały czas! :) Cały czas (w sensie metafora :D). Sama prowadziłam wiele blogów, naprawdę, ale sama z tym skończyłam, bo albo nie miałam czasu, albo pomysłu. Aczkolwiek, blog śliczny, naprawdę. Taki precyzyjny i estetyczny. Bardzo mi się podoba. Informuję ankietę wypełniłam :) Pozdrawiam, Malwina.

    OdpowiedzUsuń

Witam,
Dziękuję za wszystkie komentarze, dodawanie się do obserwatorów i lajki na facebooku. Cieszę się, że dotarliście aż tutaj i mam nadzieję, że zarówno moje posty, jak i blog, się Wam spodobały.
Mam nadzieję, że będziecie wpadać tutaj częściej <3

Patiopea